Тезово, про що сказав Зеленський за підсумками 94 дня війни - Накипіло
Події

Тезово, про що сказав Зеленський за підсумками 94 дня війни

  • Аліка Піхтерева
  • 28 травня 2022

Головне з вечірнього звернення президента України Володимира Зеленського 28 травня.

▪️ Ситуація дуже складна. Особливо в тих районах на Донбасі і на Харківщині, де російська армія намагається вичавити хоча б якийсь результат для себе. Ключові напрямки боротьби на фронті – це, як і раніше, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Бахмут, Попасна та інші міста, на яких зосереджений російський наступ. Наша оборона тримається. Вдячний усім, хто витримує цей натиск окупантів.

▪️ Щоденно працюємо над посиленням нашого захисту. Це передусім постачання зброї. Кожного дня наближаємось до того, що наша армія буде переважати окупантів технологічно і ударною силою. Очікую від партнерів хороших новин вже наступного тижня.

▪️ російська армія завдала абсолютно безглуздих, відверто варварських ударів по Сумщині. Ракети, міномети, для чого? Що це дає? Українці Сумської області, як і будь якої іншої області нашої держави, вже все зрозуміли про росію і новим терором вона більше нічого не зможе додати. І тим більше — не зможе залякати.

▪️ Внаслідок російського обстрілу Миколаєва сьогодні загинула одна людина, семеро поранені, двоє – у важкому стані. Снаряди вдарили по житловому району, в двадцяти метрах від дитячого садочка — ось таких ворогів обрала для себе російська федерація.

▪️ Знову буду нагадувати світові, що треба визнати росію — державою, спонсором тероризму. Це чесно і відображає ту реальність, яку окупанти створили в Україні і дуже хочуть понести далі в Європу.

▪️ Засідання Європейської Ради відбудеться 30-31 травня. Буду говорити про терор, який став на сьогодні фактично єдиною формою дій рф по відношенню до Європи: на землі в Україні, на енергетичному ринку всієї Європи, на продовольчому ринку в глобальному масштабі.

▪️ Наступного тижня продовжу звертатись до парламентів європейських країн. Буде і багато іншої міжнародної активності, направленої на посилення нашої держави і на посилення спільного тиску усього вільного світу на росію.

▪️ Говорив сьогодні з премʼєр-міністром Британії Борисом Джонсоном про оборонну підтримку і постачання пального в Україну. Про те, як можемо розблокувати українські порти.

▪️ Окупанти намагаються максимально обмежити виїзд наших людей з тимчасово окупованих районів Херсонської області. Не дають жодних гуманітарних коридорів і закрили індивідуальний виїзд. Однозначно це прояв слабкості. Їм нічого дати людям, та й люди не хочуть нічого у них брати. Тому вони намагаються взяти людей в заручники.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова