Шестеро харків'ян загинуло на фронті - Накипіло
Події

Шестеро харків'ян загинуло на фронті

Штаб-сержант Руслан Михайлов, інспектор Прикордонної служби вищої категорії прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби, загинув 10 лютого 2023 року внаслідок вибухової травми. 

Сьогодні з ним попрощалися у селі Бірки Зміївської ОТГ. Сюди у травні минулого року він зміг перевести родину з окупованого Куп'янська. Загиблому герою було 35 років. Народився він на Донеччині, більшу частину життя прожив у місті Куп'янськ, де працював учителем фізичної культури. 

У 2011 році чоловік за контрактом вступив до лав ЗСУ. З 2014 року пройшов декілька ротацій в Операції об'єднаних сил. У 2016 році Михайлов був нагороджений нагрудним знаком «Гідність і честь» та медаллю «Захисник Вітчизни», а у червні 2022 року — медаллю «10 років сумлінної служби». 

Також 10 лютого згинув Мешканець села Скрипаї Слобожанської громади Олександр Гиря. Чоловіку було 54 роки, він народився у Білорусі, але давно проживав у селище Скрипаї, працював на Малинівському заводі. На військовій службі у Нацгвардії України перебував із серпня минулого року. Загинув герой при виконанні бойового завдання у Бахмуті. У загиблого залишилися донька та внук.

Про загибель чотирьох військових повідомили в Ізюмській громаді. Це Денис Головай, Олександр Жирновий, Ігор Квітко та Максим Алексєєнко. 

41-річний Денис Головай та його командир 59-річний Ігор Квитко загинули разом ще 1 лютого. Старший лейтенант Максим Алексєєнко загинув 12 лютого. Йому було 33 роки. 

9 лютого смертельне поранення отримав солдат Олександр Жирновий, військовому було 40 років. Він жив у селі Підвисоке Борівської громади Ізюмського району. Служив у складі територіальної оборони та загинув у боях біля Бахмута. У нього залишилися дружина та син.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова