Ще одного постачальника окупантів викрила СБУ на Харківщині - Накипіло
Події

Ще одного постачальника окупантів викрила СБУ на Харківщині

Поплічником російських загарбників виявився 45-річний майстер Управління з переробки газу та газового конденсату АТ «Укргазвидобування», який мешкав у  Куп'янську.

За даними слідства, він сам вирішив піти на співпрацю із загарбниками. Окупанти, враховуючи професійний досвід колаборанта, передали під його управління чотири АЗС на території Куп'янського району. АЗС перебувають у власності українського державного акціонерного товариства «Укргазвидобування», вони були захоплені військовими рф.

 Під час окупації росіяни створили на території Куп'янського району цілу логістичну схему постачання пального та продуктів для свого війська. Були залучені місцеві бізнесмени, чиновники, правоохоронці, залізничники. Саме тому окупанти намагаються взяти реванш та повернутися до Куп'янська, аби через нього постачати продукти та зброю на Донбас.   

Для контролю за господарською діяльністю АЗС, окупанти призначили чоловіка генеральним директором комерційної структури, створеної за законодавством рф, та доручили йому торгувати паливом невідомого походження.

Напередодні деокупації колаборант втік із Куп'янська разом із російськими солдатами та наразі переховується від українського правосуддя на непідконтрольних територіях.

За матеріалами СБУ, зловмиснику заочно  повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею «колабораційна діяльність у формі проведення господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова