Правоохоронці викрили ще одного адепта російської освіти - Накипіло
Події

Правоохоронці викрили ще одного адепта російської освіти

Ним виявився 31-річний мешканець села Юрченкове Чугуївського району. Під час окупації села він добровільно погодився обійняти посаду «директора» школи при загарбниках. 

shkola2

У селі окупанти «створили» заклад освіти «Государственная бюджетная организация Юрченковская общеобразовательная школа І-ІІІ степеней» на базі українського КЗ «Юрченківський ліцей Вовчанської міської ради».

Колаборант зібрав списки вчителів, які були згодні працювати на державу-агресора, з подальшим виїздом на проходження курсів підвищення кваліфікації до бєлгорода.

shkola3

Для впровадження у школі стандартів освіти рф «директор» отримав від представника окупаційного «відділу освіти» методичні рекомендації щодо організації навчального процесу початкової та середньої освіти відповідно до російських вимог. 

shkola4

Окупанти передали «освітянину» 500 російських підручників, аби діти вчились за програмами рф, і план проведення батьківських зборів. За «сценарієм», в аудиторії мав бути плакат чи банер із російською символікою. Також планувалось запустити для учнів та батьків «видеообращение министра просвещения рф».

За процесуального керівництва Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру «директору» за фактом колабораційної діяльності. На відміну від «колеги» з Куп'янська, чоловікові не вдалося втекти разом із окупантами. Судити його будуть в Україні очно.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова