«Перевертні у погонах» та стаття за бандитизм: сюжет реальної кримінальної драми - Накипіло
Події

«Перевертні у погонах» та стаття за бандитизм: сюжет реальної кримінальної драми

Оголошено підозру членам банди, яка у воєнний час тероризувала мешканців Харківщини під виглядом військових та правоохоронців. 

Потужне злочинне угруповання торік у вересні знешкодила СБУ. Учасники банди вчиняли збройні напади на оселі громадян та вибивали з них гроші та цінні речі. Нападники залякували людей зброєю, застосовували насильство та погрози фізичної розправи.

Організатором банди був 45-річний харків'янин, який раніше працював в органах міліції. Він непогано знався на методах ведення оперативно-розшукової діяльності та використовував знання, аби запобігти викриттю злочинів.

За його вказівкою члени банди вчиняли напади у військовій формі та з нашивками правоохоронних органів України, використовували під час спілкування рації, аби унеможливити їхню ідентифікацію та встановити місцеперебування. Для конспірації бандити називали один одного за позивними.

До кожного нападу члени банди ретельно готувалися: розробляли плани, дізнаватися про матеріальне становище жертв, встановлювали спостереження, аби вивчити їхній розпорядок дня та визначити сприятливий час для нападу, ознайомлювалися з місцевістю.

Учасники банди використовували вогнепальну автоматичну зброю, яка на початку війни видавалася добровольчим підрозділам для відсічі збройній агресії росії.

Наразі за матеріалами СБУ організатору та сімом членам банди додатково повідомлено про підозру за статтею «бандитизм». Усі підозрювані перебувають під вартою. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Слухай Радіо Накипіло

про місто про людей про тебе

Логотип «Радіо Накипіло»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова