Недитяча гра: після розкриття «ЧВК Редан» слідчі натрапили на «Анти-Редан» - Накипіло
Події

Недитяча гра: після розкриття «ЧВК Редан» слідчі натрапили на «Анти-Редан»

Про обшуки в організаторів руху «Анти-Редан» повідомив начальник слідчого управління ГУ НП в Харківській області Сергій Болвінов. 

За його словами, поліція встановила молодиків, які можуть мати відношення до організації масових заворушень у Харкові. На цей час у них вдома проводяться обшуки.

Йдеться про планування масової бійки наприкінці лютого у центрі міста. Тоді на місце зборів з’їхалося понад три сотні підлітків, значна частина була затримана. Слідчі повідомили, що затримані послідовники російського руху «ЧВК Редан». Але як свідчили скриншоти з соцмереж, на бійку їхали й противники руху.    

«Більш того, на ці розбірки деякі з них взяли ножі, газові балончики та інші небезпечні предмети. А для масовості залучили неповнолітніх. Збирали вони їх, аби “дати відсіч руху Редан”, розповсюдження якого було зупинено в Харкові завдяки оперативним діям поліцейських. А ось “Анти-Редан” намагаються створити з досить дивними та інфантильними мотивами з метою побиття підлітків»,  — написав Сергій Болвінов. 

На сьогодні під час обшуків правоохоронці вилучили 12 мобільних телефонів, ноутбук, та, що стало сюрпризом для поліції, — рослини в пакеті та скляний пристрій. Слідчі дії продовжуються

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Слухай Радіо Накипіло

про місто про людей про тебе

Логотип «Радіо Накипіло»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова