Викрито колаборантів, які допомагали окупантам на Харківщині - Накипіло
Події

Викрито колаборантів, які допомагали окупантам на Харківщині

СБУ виявила зрадника, який займався «приєднанням» тимчасово окупованих територій області до рф. Він агітував та допомагав організувати псевдорефередуми на Харківщині. 

Мешканець Шевченкова Куп'янського району отримав посаду клерка в окупаційній адміністрації. На цій посаді він організовував та проводив політичні акції, вів агітацію серед місцевого населення, збирав інформацію щодо стендів, флагштоків та місць розташування виборчих комісій. Він особисто оглядав приміщення для референдуму про приєднання української території до держави-агресора. Крім того, він поширював пропагандистську газету «Харьков Z» серед місцевого населення.

Після звільнення населеного пункту зловмисник намагався «сховатися» від  правосуддя, однак співробітники Служби безпеки знайшли його і затримали. Йому загрожує до 12 років.

Ще одного поплічника окупантів правоохоронці знайшли в Харківському районі. Під час окупації селища Глибоке голова правління садового товариства активно допомагав російським загарбникам. Він передав військовим рф два будинки садового товариства для розміщення особового складу. Коли в окупантів зламався бензовоз, зрадник організував для них підвіз пального за допомогою причепа та бочок, що використовувались мешканцями садового товариства для зберігання питної води.

Тепер за сприяння окупантам затриманому загрожує до 12 років.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова