«Коли видали зброю — всі заспокоїлися», — Антон Дербілов, військовий, музикант, скульптор - Накипіло
Події

«Коли видали зброю — всі заспокоїлися», — Антон Дербілов, військовий, музикант, скульптор

  • Віктор Пічугін, Євген Удовиченко
  • Євген Удовиченко
  • 17 серпня 2022

Антон із тих світлих людей, що посміхаються навіть поглядом і роблять гарно свою справу. В нього все виходить чудово: скульптури, гра на укулеле, родинні стосунки. Зараз він воює, і це в нього теж виходить справно. Слова Антона легкі, оптимістичні й чіткі. Він за пунктами, без води, розповідає, як вирішив мобілізуватись, про воєнну буденність. Про те, чого не вистачало йому в перші дні вторгнення та чим собі можуть допомогти новобранці.

«На фронті навіть не можу сказати, як це було, бойове зіткнення. Ось є ми, он є вони, і періодично щось прилітає. Очима побачити нікого неможливо. Але вони знають, що ми тут, а ми знаємо, що вони там», — каже Антон.

Яким було для нього 24 лютого, як він потрапив до Нацгвардії, про що жартують бійці на нулі — дивіться в інтерв’ю. Швидкої нам всім Перемоги та повернення українських захисників додому. Адже на них чекають близькі та мирне життя, яке так хочеться розбудовувати якомога скоріше.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова