Харків'ян просять зменшити споживання електроенергії - Накипіло
Події

Харків'ян просять зменшити споживання електроенергії

Енергетики звертаються до жителів Харкова з проханням прямо зараз знизити споживання електроенергії. Така необхідність пов'язана з проведенням відновлювальних робіт на об'єктах НЕК «Укренерго». 

Через ракетну атаку 9 березня виникли серйозні пошкодження у системі передачі електричної енергії. Щоб їх усунути, енергетики повинні провести терміновий ремонт обладнання. Це призведе до додаткового навантаження на енергосистему, тож фахівці просять споживачів про допомогу.

«Нагадуємо, що зменшити споживання досить просто. За можливості треба обмежити використання потужних побутових приладів: електроплит, обігрівачів, бойлерів, пральних машин тощо. Окрім того, радимо вимкнути зайві електроприлади, які наразі не потрібні», — ідеться у повідомленні «Харківобленерго». 

На Харківщині при зростанні споживання у пікові години можливе застосування графіків погодинних відключень. Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах «Укренерго», пошкоджених російськими атаками.

Унаслідок ворожих атак на підстанції прилетіло понад 200 ракет і дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню. Лише 9 березня по Харкову та області було завдано 15 ударів ракетами С-300Через це місто та регіон були частково знеструмлені протягом трьох діб. Довелося перезапускати системи тепло- та водопостачання. Досі з перебоями працює електротранспорт. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Слухай Радіо Накипіло

про місто про людей про тебе

Логотип «Радіо Накипіло»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова