Головна любов — то ЗСУ. Сьогодні найбільше «валентинок» — саме їм - Накипіло
Події

Головна любов — то ЗСУ. Сьогодні найбільше «валентинок» — саме їм

День Святого Валентина в Україні відмічають особливо. Інтернет майорить повідомленнями про ініціативи у громадах, де готують «валентинки» для українських бійців.

Харківські діти створили дві спільні великі листівки у патріотичних кольорах для військових, в яких написали побажання захисникам. За інформацією Управління у справах сім’ї та молоді, у майстер-класі взяли участь понад 50 дітей. Ініціативу підхопили у районах та ОТГ області, де малеча теж підписувала «валентинки» воякам. 

А Комунікаційна агенція Postmen відкрила банку для збору коштів на шкарпетки-«валентинки» для українських військових. Команда вирішила модернізувати традиційні «валентинки» та «стати справжніми поштарями, щоб зігріти нашу спільну любов: бійців ЗСУ на передовій». 

Ідея полягає в тому, щоб загорнути слова вдячності в єдиний подарунок — листівки з побажаннями та теплі шкарпетки з унікальним дизайном «Закохані в ЗСУ». Послання кожного учасника, хто донатив та писав побажання, перенесуть на валентинку та разом зі шкарпетками відправлять військовим на Донецький напрямок.

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова