Директорка ліцею, енергетик, чиновниця: викрито чергових колаборантів. - Накипіло
Події

Директорка ліцею, енергетик, чиновниця: викрито чергових колаборантів

В рф відправляла вчителів на курси, в Україну привозили російські підручники. 

Куп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директорки ліцею за фактом колабораційної діяльності.

За даними слідства, під час окупації Куп’янська освітянка почала співпрацювати з ворогом та очолила «Лицей №1 Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области». Обвинувачена отримала російські підручники та нагрудні медалі з російськими прапорами для учнів. 

Освітянка також направила вчителів вказаного навчального закладу на проходження курсів підвищення кваліфікації до міста курськ рф для того, щоб вони навчились методикам викладання і стандартам російської освіти. 

Після звільнення міста директорка втікла. Колаборантку судитимуть заочно в Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області.

А ось начальник Балаклійського району з розподілу електроенергії «Харківобленерго», який також активно співпрацював з окупантами,  не встиг сховатися від правоохоронців.

Слідчі встановили, що ще березні 2022 року він організовував роботу електророзподільних мереж на окупованій території району.Енергетичні ресурси витрачалися на потреби збройних формувань держави-агресора, які захопили Балаклійський район.

Крім того, на початку серпня минулого року чоловік поїхав до Ізюмського підрозділу АТ «Харківобленерго». Там він незаконно заволодів автомобілем, що належить підприємству, та втік. 

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Його будуть судити за двома статтями — за фактом колабораційної діяльності та за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом. 

Знову ж такі у Куп`янську викрито чиновницю, яка добровільно обійняла посаду «и. о. главного специалиста лицензионно-разрешительного отдела» у так званій «ВГА Купянского района Харьковской области».

Колаборантка приймала заяви від фізичних осіб-підприємців для подальшого переоформлення документів відповідно до російського законодавства.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова