Чотири книги про кохання - Накипіло
Події

Чотири книги про кохання

  • Наталія Завгородня
  • Віктор Пічугін
  • 21 лютого


У середині лютого у повітрі здіймається справжній аромат кохання. Передчуття весни, День святого Валентина — усе навертає нас до одвічних тем: стосунки, кохання, секс. Часто саме в них ми знаходимо розраду та підтримку. Сьогодні про книжки, що будуть корисними в побудові стосунків: тілесних, романтичних, стосунків із самим собою.

Емілі Нагоскі. «Як бажає жінка? Правда про сексуальне здоров'я», а також окрема книга — практичні вправи до теоретичної частини

Свого часу книга спричинила справжню революцію. Вперше авторка ретельно розглянула особливості жіночої сексуальності, природу жіночого збудження, а також докладно описала, що може стати на заваді якісному сексу та задоволенню жінки. 

Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров'я, ціна 220 грн — Prom.ua  (ID#1430578357)

Книга буде корисною жінкам, що досліджують свою природу, хочуть покращити якість сексуальних стосунків та зрозуміти себе. Чи варто читати цю книгу чоловікам? Тим, кому хочеться краще відчувати партнерку та розширити світогляд щодо природи жіночності, книга точно стане в нагоді.

Фото: prom.ua

Сью Джонсон. «Обійми мене міцніше. 7 діалогів для кохання на все життя»

В основу книги покладено принцип емоційно сфокусованої терапії, який був створений самою Джонсон. Вона легко та компетентно відповідає на найважливіші питання, що виникають у стосунках: що таке кохання, як піклуватися про кохання у парі, як зберегти стосунки протягом життя. 

Бесплатные фото Букет

Книга буде корисною парам, у чиїх стосунках є конфлікти, непорозуміння, тим, кому важко зрозуміти партнера, хто прагне віднайти у стосунках свіжий вітер. Написана дуже теплою та щирою мовою, книжка сприймається просто та приємно. 

Фото: pixabay

 Естер Перель. «Завжди бажані. Як зберегти пристрасть у тривалих відносинах» 

Відома психотерапевтка ділиться результатами досліджень, прикладами з власної практики, а також професійними напрацюваннями у темі еротичного інтелекту. Довготривалі відносини часто пов'язані із втратою відчуття новизни, загадковості та спонтанності. Комфорт і стабільність можуть вбивати яскравість та романтику початку стосунків. Авторка допомагає подолати протистояння цих явищ, роз'яснює, що робити, аби паралельно співіснували глибока емоційно близькість і сексуальний потяг.

Бесплатные фото Пара

Книга буде корисною парам, які відчувають втрату взаємної цікавості у сфері тілесності, а також тим, хто хоче попередити такі події.

Фото: pixabay

Тара Шустер. «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось»

Легка, відкрита для аудиторії, але при цьому уважна до деталей і різноманіття людей, які будуть тримати її книжку в руках, авторка ділиться практичними вправами, порадами, думками та досвідом, що стали корисними для неї. І ключове тут слово — ділиться. Без нав'язувань та тиску. Цим, власне, і подобається. 

Купи собі той Довбаний Букет: та інші Способи Зібратися Докупи від тієї, кому  Вдалось - Тара Шустер by Yakaboo Publishing | buy at UTOPIA 8

Хоча книжка відверто орієнтована на жіноцтво (взяти хоча б її назву), насправді всі розділи та теми є універсальними. Тому я рекомендую її також і чоловікам. Знаю, що їм не завжди легко «купити собі того довбаного ...», — а далі будь-що, про що ви згадуєте часто, але не дозволяєте собі. Знаю точно, що і жінки, і чоловіки у цьому схожі. Тара розмірковує про тіло, емоції, стиль життя та любов до себе — саме те, що актуальне для всіх, незалежно від гендерної приналежності.

Фото: UTOPIA 8


Я — повідомлення

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова