Розклад потягів з Харкова на 13 квітня - Накипіло
Події

Розклад потягів з Харкова на 13 квітня

Публікуємо список потягів, які проходитимуть через Харків 13 квітня.
  • 08:30 753 Харків — Львів.
  • 10:05 264/263 Харків — Київ.
  • 11:00 209/210 Харків —Івано-Франківськ (безкоштовний).
  • 11:00 741 Харків — Львів.
  • 12:06 46/45 Лозова — Ужгород (безкоштовний).
  • 13:05 723 Харків — Київ.
  • 14:58 17/18 Полтава — станція ім. Т.Шевченка.
  • 19:27 795/796 Харків — Дніпро.
  • 21:08 2/1 Харків — Івано-Франківськ.
  • 21:26 138/137 Лозова — Хмельницький (безкоштовний).
  • 21:43 8/7 Харків — Одеса.
  • 22:40 45/46 Ужгород — Лозова.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова

    X