Розклад потягів через Харків 24 квітня - Накипіло
Події

Розклад потягів через Харків 24 квітня

  • Олена Лептуга
  • Ігор Лептуга
  • 24 квітня
  • 579

Якщо ви вирішили поїхати з Харкова чи повернутися в місто, то ось розклад потягів:

07:50 — 138/137 Хмельницький – Лозова

08:30 — 753 Харків-Пас. – Львів

11:30 — 209/210 Харків-Пас. Івано-Франківськ (безкоштовний)

12:06 — 45/46 Лозова Ужгород (безкоштовний)

14:58 — 17/18 Харків-Пас. – Львів

17:00 — 755 Харків-Пас. – Львів 

19:27 — 795/796 Харків-Пас. – Дніпро

20:35 — 138/137 Лозова – Хмельницький (безкоштовний)

21:08 — ½ Харків-Пас. – Івано-Франківськ

21:43 — 8/7 Харків-Пас. – Одеса-Головна

22:10 — 45/46 Ужгород – Лозова

Сім поранених, троє вбитих, — голова Харківської ОВА про обстріли 23 квітня

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X