росія — країна-мародер: на Харківщині виявили агітаційні плакати, де Тарас Шевченко зображений серед діячів рф (фото) - Накипіло
Події

росія — країна-мародер: на Харківщині виявили агітаційні плакати, де Тарас Шевченко зображений серед діячів рф (фото)

  • Михайло Дяченко, Харківська обласна прокуратура
  • 28 Жовтня 2022

Прокурори вилучили агітаційні плакати росіян, на яких український Кобзар зображений серед діячів рф.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

Прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області разом зі слідчими поліції вилучили докази того, як окупанти намагались впровадити російську освіту на Харківщині.

«Так, 27 жовтня у селі Глушківка Куп’янського району у ліцеї правоохоронці вилучили російські підручники, накази, датовані періодом окупації, а у кабінеті директора — російський прапор», — йдеться в повідомленні.

Також знайшли достатню кількість агітаційних плакатів, де зображені письменники рф різних часів. Російська пропаганда серед російських діячів «приписала» собі і українського поета Тараса Шевченка. На плакаті, який написаний російською мовою, зображений портрет Кобзаря з написом «Дневник вёл на русском языке».

shevchenko

shevchenko2

shevchenko3

shevchenko4

shevchenko5

«Запевняємо: ми боремось не тільки з воєнними злочинцями, а і з внутрішніми ворогами. Колаборантам, які допомагали росіянам у побудові російської освіти, не уникнути відповідальності», — зазначили у пресслужбі прокуратури.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова