Міністр освіти Лісовий відвідав Харків. Фото
Події

Приїзд міністра Лісового до Харкова. Фото

  • Анна М’ясникова
  • Олександр Тітов
  • 16 Лютого

15 лютого Міністр освіти і науки Оксен Лісовий відвідав метрошколу, а також зустрівся з очільниками міськради, обласної ради та адміністрації.

DSCF0189

Цьогоріч уряд заклав на будівництво підземних шкіл-укриттів 2,5 мільярда гривень субвенції.

«Пріоритет і критерії, які формуються щодо розподілу субвенції, зорієнтовані, щоби вивести дітей в офлайн. Тому сьогодні проєкти заливаються в систему DREAM Міністерства відновлення та передаються в Міністерство освіти і науки. Я сподіваюся, що Харків уже залив свої проєкти і отримає значну частину від цих 2,5 мільярда. Конкурс ще не відбувся.

Це дуже дорогі проєкти, і навіть суми у 2,5 мільярда недостатньо сьогодні. Тому ми працюємо із фондом UNICEF, та рядом урядів, зокрема Литви, аби вони підтримали Харківщину та прифронтові регіони в частині будівництва об'ємних укриттів, які дозволили хоч би на основі змішаного форми проводить очно навчальний процес, і щоби підтримали будівництво укриттів для дошкілля», — сказав міністр.

DSCF0237

Також учора 15 дітей з Харкова отримали ноутбуки для навчання від ЮНІСЕФ. Серед них — шестеро учнів, домівки яких згоріли 9 лютого під час атаки безпілотників по нафтобазі в Немишлянському районі. 

Загалом Харківщина отримала від Дитячого фонду ООН ще 3600 ноутбуків. Гаджети розподілили між школами області, а також дітьми із вразливих категорій населення.

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова