Проїзд у трамваях та тролейбусах: суд відхилив апеляцію «ХАЦ» щодо незаконності тарифів - Накипіло
Події

Проїзд у трамваях та тролейбусах: суд відхилив апеляцію «ХАЦ» щодо незаконності тарифів

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 15 Грудня 2020

Активісти планують відстоювати свою позицію в суді вищої інстанції.

Другий апеляційний суд Харкова відхилив скаргу «Харківського антикорупційного центру» на рішення міськради підвищити плату за проїзд у трамваях та тролейбусах у лютому 2019 року. Про це повідомляє «ХАЦ».

Вердикт суду першої інстанції залишився в силі. Тоді суддя задовольнив прохання міськради та закрив справу про тарифи в наземному електротранспорті.

«З рішенням суду ми не згодні, будемо подавати касацію. Рішення про підвищення тарифів в лютому 2019 року було прийнято з порушенням процедури, а значить — є незаконним. Звідси випливає, що з лютого по травень 2019 року гроші за проїзд за підвищеним тарифом з харків'ян збирали незаконно», — заявив юрист« хац »Володимир Рисенко.

Активісти планують звернутися до Верховного суду. Справа щодо незаконного підвищення тарифів у метро знаходиться вже там.

6 лютого 2019 року виконком міськради проголосував за підвищення вартості проїзду в трамваях і тролейбусах з чотирьох до шести гривень, а в метро — з п'яти до восьми. Активісти подали до суд позови щодо скасування тарифів.

19 лютого Харківська окружний адмінсуд призупинив дію нових тарифів. На наступний день виконком міськради прийняв рішення, яке фактично заново встановило підвищену вартість перевезень.

У квітні стало відомо, що мерія пропонує скасувати попередні постанови та затвердити нове. 22 травня виконком міськради перезатвердив тарифи на проїзд в метро, ​​трамваях і тролейбусах.

Суд закрыл дело о тарифах на проезд в трамваях и троллейбусах

Поповнення карток до подорожчання проїзду: скільки недоотримав метрополітен

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо