Принцеси бувають різні. Театр Ляльок гратиме вистави на станціях Харківського метрополітену - Накипіло
Події

Принцеси бувають різні. Театр Ляльок гратиме вистави на станціях Харківського метрополітену

  • Роман
  • 15 Квітня 2022

Харківський Академічний Театр Ляльок ім. Афанасьєва поновлює театральну діяльність. Актори-лялькарі, студенти театрального факультету, друзі театру будуть грати вистави на станціях Харківського метрополітену.

Перша вистава відбудеться 16 квітня о 14:00 на станції «Майдан Конституції».

«Принцеси бувають різні...»  — вистава за мотивами казок Г.Х.Андерсена «Принцеса та Свинопас» і «Принцеса на горошині» про те, якими бувають Принцеси, як поводяться закохані Принци і взагалі, про те, що робити добре, а що зовсім не слід...

Для дітей від 3 до 12 років і для дорослих звісно також!

«Якийсь час ми були розгублені — чи варто грати, що грати, де грати, як грати? Як говорити, зокрема, з дітьми, які пережили та переживають весь цей жах війни. Але усвідомили, що театр не дасть відповіді на ці питання не зустрівшись з нашими глядачами, не відчувши їхній сьогоднішній запит, не побачивши їхні очі.

Тому для себе ухвали рішення поновити гру. Грати вистави зі старого репертуару та створювати нові історії. У нас вже є проєкт, коли ми працюємо з драматургами, аби створити вистави сьогоднішнього дня, що будуть носити, навіть, терапевтичний характер», — підкреслює головна режисерка Харківського театру ляльок Оксана Дмітрієва.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова