Правоохоронці затримали екс-начальника СБУ в Харківській області Романа Дудіна (відео) - Накипіло
Події

Правоохоронці затримали екс-начальника СБУ в Харківській області Романа Дудіна (відео)

Колишнього начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області затримали і повідомили йому про підозру у державній зраді та самовільному залишенні місця служби в час воєнного стану. Мова йде про Романа Дудіна.

За інформацією Офісу генерального прокурора, 24 лютого 2022 року начальник управління СБ в Харківській почав шкодити обороноздатності і державній безпеці України.

«Підозрюваний перешкоджав функціонуванню єдиної системи управління сил безпеки та сил оборони і не здійснював функцій та завдань, покладених на УСБУ в області щодо захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України. Він вчинив багатоетапні дії, направлені на усунення Голови Харківської обласної військової адміністрації від виконання обов’язків», — йдеться в повідомленні.

Також Роман Дудін, аби не виконувати свої обов’язки під час війни, самостійно покинув місце служби та виїхав за межі Харківської області.

«Підозрюваний усунувся від виконання бойових розпоряджень командувача та виконання завдань, пов’язаних з організацією контррозвідувальної і контрдиверсійної діяльності УСБУ в Харківській області, а також участі цього підрозділу в обороні м. Харкова у складі сил угруповання військ «Харків», — зазначають в Офісі генпрокурора.

Своєю чергою у ДБР повідомили, що Дудін діяв в інтересах росії, перешкоджаючи органам управління області організовувати оборону. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова