Працювали в умовах, наближених до бойових: як енергетики на Золочівщину світло повертали - Накипіло
Події

Працювали в умовах, наближених до бойових: як енергетики на Золочівщину світло повертали

Золочівська громада на Харківщині щодня обстрілюється росіянами. Тільки за минулу добу в Золочеві ворожим вогнем було зруйновано приватний будинок та фермерське господарство. Обійшлося без постраждалих.


Попри це, комунальні служби щодня працюють над тим, аби жителі громади, які залишилися жити у своїх домівках, мали доступ до побутових зручностей. 

У селах Басове та Одноробівка через російську агресію не було електроенергії понад два місяці. 

Коли сапери з дозволу військових ретельно перевірили трасу проходження ліній електропередачі — співробітники РЕМ почали працювати. Як розповіли на підприємстві, фахівці працювали в умовах, наближених до бойових: на деяких ділянках навіть не було можливості застосувати автовишку, адже вона могла перетворитися на мішень для ворожої артилерії.

Після усунення численних пошкоджень в електричних мережах працівники обленерго повернули світло до понад 200 домоволодінь.

Чугуїв після обстрілів. Фоторепортаж

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова