Під Бахмутом загинув автор книги «Останні посмішки Іловайська» Олександр Кузенков - Накипіло
Події

Під Бахмутом загинув автор книги «Останні посмішки Іловайська» Олександр Кузенков

20 грудня в бою під Бахмутом, що на Донеччині, загинув автор книги «Останні посмішки Іловайська» Олександр Кузенков.

Про це повідомила пресслужба Київського університету імені Бориса Грінченка.

Олександр був випускником факультету журналістики в цьому університеті. Його творчий псевдонім – Позивний «Хорт». У 2017 році у видавництві «Орієнтир» вийшли друком його спогади «Останні посмішки Іловайська».

«Відтепер вони звалися «добровольцями». Саме такими добровольцями були головні герої оповідання «Останні посмішки Іловайська». Молоді хлопці, на таких жартівливо говорять «безвусі», які за покликом обов’язку пішли на війну. Саме їм, ще вчорашнім доведеться зазирнути страху в очі, переступити екзистенційну межу, зробити вибір і стати мужами раніше строку… Це оповідання, яке має прочитати кожен», – так описується його книга «Останні посмішки Іловайська».

ilovajsk

Колаж пам’яті Олександра Кузенкова. Фото: Київський університет ім.Б.Грінченка/Facebook

«Людина щира та відкрита, творча, чуйна, з незламним характером, силою волі, мужністю, невичерпною енергією та активною громадянською позицією. Його перша книжка «Останні посмішки Іловайська» стала й останньою. Його долю обірвала війна, на якій Олександр Кузенков відвойовував право кожного з нас бути громадянами незалежної України. І в цих словах немає ніякого пафосу. Бо йдеться про велику плату життями за саму можливість життя…», – йдеться в повідомленні університету.


На Донеччині загинув працівник харківського підприємства

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова