Офіс Генпрокурора: Суд заарештував нерухомість Порошенка у справі щодо купівлі вугілля у терористів за держкошти - Накипіло
Події

Офіс Генпрокурора: Суд заарештував нерухомість Порошенка у справі щодо купівлі вугілля у терористів за держкошти

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора України, за клопотанням прокурора судом накладено арешт на майно підозрюваного п'ятого Президента України Петра Порошенка.

Зокрема, Печерський районний суд Києва розглянув клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про арешт майна підозрюваного у кримінальному провадженні п'ятого Президента України Петра Порошенка, повноваження якого припинено.

Суд ухвалив накласти арешт на майно підозрюваного, що належить йому за правом власності відповідно до інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна.

Зокрема це об'єкти нерухомості, корпоративні права тощо.

Подання та розгляд клопотання пройшли з дотриманням усіх процесуальних норм.

Нагадаємо, народний депутат України – п'ятий Президент України, повноваження якого припинені, підозрюється у тому, що за попередньою змовою групою осіб, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» шляхом організації та придбання вугілля у підконтрольних їм підприємств за державні кошти України , поставивши енергетичну сферу України у залежність від Російської Федерації та терористичних організацій

Таким чином, було порушено економічну безпеку держави у 2014—2015 роках і держава позбавили можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів.

Також своїми діями він надав у Російській Федерації ширші можливості для подальшого втручання у внутрішні справи та ведення підривної діяльності проти неї.

Санкції кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачають додаткове покарання через конфіскацію майна або без такої.

Раніше у цьому ж кримінальному провадженні також накладено арешти на майно інших підозрюваних – народного депутата та вугільного бізнесмена.

Досудове розслідування продовжується та здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України.

Примітка. Згідно зі ст. 62 Конституції України особа вважається невинною у скоєнні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, поки його вина не буде доведена в законному порядку та встановлена ​​обвинувальним вироком суду.

Фото: УП

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова