Одночасно горіли 16 квартир: харківські рятувальники про минулу добу - Накипіло
Події

Одночасно горіли 16 квартир: харківські рятувальники про минулу добу

За добу з 13 по 14 квітня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 15 разів виїжджали на гасіння пожеж. спричинених ворожими обстрілами. Пожежі сталися: у Немишлянському (1), Московському (8), Київському (3) та Індустріальному (1) районах міста Харкова, а також Ізюмському (1) та Харківському (1) районах області. 

Найбільша пожежа виникла о 12:58 у складській будівлі, що у Немишлянському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 4000 квадратних метрів. Ліквідовували пожежу 12 відділень ДСНС.

О 20:53 пожежа сталася у девʼятиповерховому житловому будинку в Московському районі Харкова. Площа пожежі склала близько 1000 квадратних метрів, горіло 16 квартир з шостого по девʼятий поверхи. Для ліквідації пожежі було задіяно 20 чоловік особового складу ДСНС.

Крім того, рятувальники Київського району допомогли хворій літній жінці, яка самотужки не мала змоги пересуватись. ДСНСники транспортували жінку з квартири, що на сьомому поверсі житлової дев‘ятиповерхівки до автомобіля екстреної медичної допомоги. Надалі медики госпіталізували жінку до лікувального закладу. 

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 87 залучень для розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова

    X