Національна академія п…их наук України (НАПНУ)

Їх багато. Академій. Але серед них одна стоїть осторонь. Національна академія п...их наук України. Поважна організація. Державна організація. Не велика, але дуже впливова.

Свого часу, коли вона створювалась, великі надії покладалися на п…у школу тодішньої України, на досвід представників старшого покоління, патріотизм молодшого. Не про це мова. Мова – про штрихи до сучасного портрету, про усмішки і гримаси на науковому обличчі сьогоднішнього закладу з юридичною адресою місто Харків, вулиця Пушкінська, 70, Україна.

В НАПНУ є іноземні члени. Почитаєш Статут і стане зрозумілим, що саме з академіків і складається академія, з її членів, членів-кореспондентів та вже згаданих іноземних членів академії. В останній редакції Статуту, затвердженого найпередбачливішим політиком Азаровим, про іноземних членів Академії повідомляє 18-й пункт:

«Іноземними членами Академії обираються визнані міжнародною науковою громадськістю вчені-юристи інших держав.

Дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти Академії, які вибули на постійне проживання за межі України, вважаються іноземними членами Академії, а їх місця можуть бути оголошені президією вакантними.»

В Україні – війна. Це розуміють навіть ті, хто не втратив рідних, своїх домівок чи шматочка землі. Хтось увідомлює це більше, хтось, в силу своїх розумових здібностей, освіти, бажання – менше. Як збагнули цю ситуацію члени, члени-кореспонденти та зарубіжні члени Національної академії п...их наук цієї самої України, в якій іде війна? А ось як.

Коли Росія захопила Крим і Донбас, академіки покинули свої поважні посади і пішли на фронт. Отак зібралися на загальні збори у прифронтовому місті Харкові  і прямо з них – на Донбас та Севастополь. Ні, не так? А як?! Адже «ярость благородная вскипает как волна»… Нє?

Все було саме так. Тільки трішечки не так.

Дійсно, зібралися академіки, члени-кореспонденти і вирішили на зборах загальних відвоювати у України її територію. Ні, не зі зброєю в руках – так за сепаратизм можна загриміти, бо є така Служба безпеки цієї України, яка і в Харківській області є.

Коротше: вирішили академіки збільшити загін найманців. Тобто зарубіжних членів. Бо вони ж хоч і за рубежем, але свої…  До болю…

… У прокуратурі за це – кримінальна відповідальність.  Ось почитайте тут. Депутати-зрадники — у розшуку. Народний депутат-харків»янин  щодо таких взагалі розходився — ось тут.

Но это  – для неостепененных . А для степенных – все иначе!

Ось що  про цю подію говорить документ на сайті цієї (підкреслюю!) поважної організації:

прийнято наступні рішення загальних зборів Академії: переведено у іноземні члени НАПрН України дійсного члена (академіка) … та члена-кореспондента…

Тобто, Крим більше не Україна, а ті, хто цю державу зрадив і постійно в такому Криму проживає – вважається російським  членом цієї НАПН оцієї поки що України.

Я чогось не розумію?

ещё по теме:

опубликовано

4 ноября 2014

фото

Національна академія п…их наук України (НАПНУ)

просмотров

528

поделиться

X