«Накипіло» потрапило на Мапу рекомендованих медіа - Накипіло
Події

«Накипіло» потрапило на Мапу рекомендованих медіа

  • Анна М’ясникова
  • Вікторія Пліс
  • 18 Вересня

Понад дев'ять років ми працюємо, щоби чути Харківщину й бути почутими. Нині щиро ділимося: «Накипіло» потрапило на Мапу рекомендованих медіа.

Це перелік національних і регіональних новинних порталів, радіо й телеканалів, які дотримуються прозорості, професійних стандартів і журналістської етики. Проєкт ініціювали громадські організації «Інститут масової інформації» (ІМІ) та «Детектор медіа» за підтримки міжнародної організації Internews.

Znimok ekrana 2023 09 18 o 17.01.02

Скриншот мапи

Медійні експерти та юристи оцінили 200 регіональних медіа, що подали заявки, та виділили 142, які відповідають критеріям. Мапа доступна за посиланням. Проєкт системно поновлюватимуть. До участі в ньому можуть подати заявку будь-які українські медіа.

Мапа включає 101 онлайн-медіа, 24 радіо та 48 телеканалів з усіх областей і Криму. Найбільше рекомендованих медіа — у Київській області (16). Харківщина — на другому місті (десять на регіон). 

«Мапа допоможе захистити та підтримати незалежні медіа в Україні. Медіа впливають на те, як факти розглядаються та обговорюються в суспільстві, вони сприяють формуванню громадської думки. Тому незалежність і плюралізм медіа є запорукою здорової демократичної системи. Сподіваємося, ця мапа допоможе громадянам, які шукатимуть якісні та достовірні джерела інформації», — вважає директорка ІМІ Оксана Романюк.

 

 

Сльози, оладки та напуття від Шевченка. Спогади до річниці деокупації Ізюмського району

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова