«Найзабрудненіший регіон»: на Харківщині троє чоловіків підірвалися на міні - Накипіло
Події

«Найзабрудненіший регіон»: на Харківщині троє чоловіків підірвалися на міні

Сьогодні, 14 листопада, троє чоловіків постраждали, коли косили траву біля залізниці.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов. За його словами, майже щодня є потерпілі через російські міни. Звільнені території Харківщини є одними з найбільш замінованих окупантами. Про це попереджають фахівці, які працюють над розмінуванням.

«Вкотре звертаємося до жителів Харківщини: будьте обережними, уникайте узбіч та лісосмуг. Процес розмінування триває, і безпосередньо впливає на швидкість відновлення критичної інфраструктури», — зауважив керівник ОВА.

Він наголосив, що в області відновили газопостачання вже на більш ніж 70%, електропостачання — на майже 75%.

«Щодо тепла: на сьогодні працюють 472 котельні, це 90%. Із централізованим опаленням уже 7 238 будинків, це 96%. Роботи тривають», — повідомив Синєгубов.

Своєю чергою речниця МВС України Альона Матвєєва в ефірі Громадського радіо поінформувала, що Харківська область є найбруднішим регіоном в Україні щодо ситуації з вибухонебезпечними предметами.

«На сьогодні Харківщина забруднена більше, ніж Київська, Чернігівська та Сумська області, разом узяті. Там надзвичайно щільне забруднення внаслідок бойових дій і мінувань, а також через тривалість перебування регіону в окупації», — пояснила Матвєєва.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова