На Харківщині ексгумували тіло дівчинки, яку російські окупанти вбили пострілом в голову та грудну клітину (фото) - Накипіло
Події

На Харківщині ексгумували тіло дівчинки, яку російські окупанти вбили пострілом в голову та грудну клітину (фото)

21 жовтня прокурори Харківської обласної прокуратури разом зі слідчими поліції та криміналістами ексгумували тіло 10-річної дівчинки, яку вбили російські окупанти.

Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Відомо, що 25 лютого 2022 року, під час обстрілу села Новий Бурлук Чугуївського району збройними силами росії, поранення отримали цивільні мешканки – 58-річна жінка та її 10-річна онука. Дівчинку поранили в грудну клітину.

«Її бабуся і дідусь, намагаючись врятувати життя онуки, на автомобілі повезли дитину в лікарню, розташовану в місті Чугуєві. Однак російські вбивці не дали цього зробити – по дорозі до медзакладу машина потрапила під повторний обстріл зс рф. Дівчинку було поранено в голову, вона загинула», — йдеться в повідомленні.

На наступний день дитину поховали на території будинку, а пізніше перепоховали на місцевому кладовищі.

Зараз тіло дівчинки направлено для проведення судово-медичної експертизи.

«Вбивство окупантами цієї дитини і всіх інших українських діток – доказ того, що рф свідомо намагається позбавити українців майбутнього. Прокурори роблять усе можливе, щоб цинічні вбивці, винні у злочинах проти людяності та порушення законів і звичаїв війни обов’язково понесли невідворотне покарання», — зазначили в прокуратурі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X