На Харківщині повністю зруйновано декілька судів, один із яких — пам'ятка архітектури - Накипіло
Події

На Харківщині повністю зруйновано декілька судів, один із яких — пам'ятка архітектури

  • Аліка Піхтерева
  • Артем Донець
  • 25 Квітня 2022

Станом на 25 квітня 2022 року в Україні пошкоджено або повністю зруйновано 51 суд. Зокрема, 47 приміщень у Київській, Чернігівській, Харківській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях пошкоджені критично, працювати там неможливо. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов.

Повністю зруйновані приміщення Бородянського районного суду Київської області, Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, Харківського апеляційного суду, будівля якого є пам’яткою архітектури, та Господарського суду Миколаївської області.

275559058 3117477425178311 6174532880007123784 n 1

Харківський апеляційний суд. Березень, 2022

На територіях, які українська влада тимчасово не контролює, розташовані 64 судові установи.

«Щодо всіх цих судів ухвалено рішення про тимчасову зміну територіальної підсудності. Справи, підсудні цим судам, тимчасово розглядаються іншими судами. За першої можливості здійснення правосуддя в цих судах буде відновлено», – сказав заступник керівника Офісу Президента.

Вже відновлено діяльність шести судів. Це Брусилівський, Малинський та Овруцький районні суди Житомирської області, Іванківський районний суд Київської області, Господарський суд Сумської області та Господарський суд Чернігівської області.

Крім того, докладаються зусилля для відновлення роботи всієї мережі у Чернігівській, Сумській та Київській областях.

Наразі не здійснюють правосуддя 135 апеляційних і місцевих судів, що становить 20% від їхньої загальної кількості в Україні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова