МОЗ: в Україні перевіряють на коронавірус дев'ятьох людей - Накипіло
Події

МОЗ: в Україні перевіряють на коронавірус дев'ятьох людей

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 6 Березня 2020

Офіційно підтверджений лише один випадок зараження вірусом.

Станом на 6 березня до Центру громадського здоров'я МОЗ надійшло дев'ять повідомлень про підозру на захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19. Аналізи продовжують перевіряти в лабораторії, передає пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

«Україна готова приймати та лікувати пацієнтів з COVID-19. У нас є інфекційні бокси, близько 12 000 місць в інфекційних стаціонарах 2 000 лікарів та 5 000 інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях і боксах», — йдеться у повідомленні.

На пунктах пропуску через державний кордон, а також на КПВВ у зоні проведення ООС та на адмінмежі з окупованою АР Крим прикордонники продовжують вимірювати температуру усім, хто в'їжджає в Україну. За минулу добу прикордонники перевірили 115 223 особи. Ні в кого не знайшли підвищеної температури або інших ознак захворювання.

На сьогодні у світі від коронавирусу одужали 55 441 людина, померли — 3 383 пацієнти. Усього зареєстровано 98 387 випадків інфікування COVID-19. Більшість хворих — у Китаї. Найвищій показник зараження в Європі — в Італії (3 858 осіб, серед них — 148 летальних  випадків).

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова