Майже 950 мільйонів шкоди: трьох підприємців підозрюють у незаконному добуванні піску під Харковом - Накипіло
Події

Майже 950 мільйонів шкоди: трьох підприємців підозрюють у незаконному добуванні піску під Харковом

  • Анна М’ясникова
  • Харківська обласна прокуратура
  • 10 Лютого 2022

Кар’єр влаштували на території Роганської громади.

Підприємці орендували земельну ділянку площею близько 2,5 гектара та отримали дозвіл на видобуток корисних копалин. При цьому почали видобувати пісок на іншій ділянці. Незаконний кар’єр площею 18 гектарів облаштували на землях Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва та частково на землях, призначених для сільського господарства. Про це повідомляє пресслужба облпрокуратури.

«Внаслідок цього особливо цінні землі навчального закладу, які пристосовані для наукових цілей, фактично знищені», — повідомляє пресслужба.

За підрахунками поліцейських, державі було завдано збитків на суму майже 950 мільйонів гривень.

9 лютого двом директорам комерційних структур та засновнику ще одного товариства повідомили про підозру в порушенні правил охорони та використання надр. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваним, прокуратура проситиме суд взяти під варту підозрюваних.

«Крім того, вирішується питання про відповідальність службових осіб місцевого самоврядування та керівництва університету, які “не бачили”, як фактично знищуються вказані землі», — додали в пресслужбі прокуратури.

Гроші за вакцинацію — на комуналку: «єПідтримка» знову зазнала змін

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо