Конкурс документальних фільмів на кінофестивалі Kharkiv MeetDocs: як подати заявку - Накипіло
Події

Конкурс документальних фільмів на кінофестивалі Kharkiv MeetDocs: як подати заявку

У рамках кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у 2020 році вперше за його історію відбудеться конкурс  неігрових повнометражних фільмів, вироблених в Україні й у копродукції.

Конкурс відбудеться під час онлайн-частини фестивалю, яка пройде з 26 по 29 жовтня. Подати свої роботи можна до 15 вересня за посиланням, або написати на електронну адресу фестивалю.

Найкращий фільм Національного конкурсу обиратиме професійне журі, що складатиметься з провідних кінематографістів України та Європи. Крім того, на сайті буде доступне голосування для глядачів.

Також в онлайн-форматі відбудеться конкурс незалежного короткометражного кіно «Бардак». У межах конкурсу демонструватимуть кінострічки, зняті без державного фінансування протягом останніх 4 років і хронометражем до 30 хвилин. Заявку на участь у цьому конкурсі можна подати до 20 вересня.

Офлайн-частина проходитиме з 29 до 31 жовтня з оглядом на актуальну епідеміологічну ситуацію. Фестиваль відбудеться у Харкові й охоплюватиме позаконкурсні покази ігрових і документальних фільмів, майстер-класи та пітчинг документальних кінопроєктів. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо