Комунальникам та чиновникам, які постраждали через війну, виплатять компенсації - Накипіло
Події

Комунальникам та чиновникам, які постраждали через війну, виплатять компенсації

Одноразова грошова допомога за шкоду життю та здоров’ю буде виплачуватися цивільним, які через роботу отримали каліцтва на територіях, де велись та ведуться активні бойові дії, та їхні рідним у випадку смерті особи. 

Про це йдеться у Законі «Про одноразову грошову допомогу за шкоду життю та здоров’ю, завдану працівникам об’єктів критичної інфраструктури, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України». Документ вже прийнято, він знаходиться на підписі у Президента. 

Грошова допомога надаватиметься:

  • працівникам об’єктів критичної інфраструктури;
  • державним службовцям;
  • посадовим особам місцевого самоврядування, які стали особами з інвалідністю через війну РФ проти України під час виконання посадових обов’язків в районах проведення бойових дій або в районах, що піддавалися бомбардуванням. У разі смерті державна підтримка надаватиметься членам сімей загиблих.

Розмір допомоги становитиме від 200 тисяч гривень до 1 мільйона. Лише серед енергетиків за минулий рік в Україні 98 загиблих через військові дії, повідомляє Укренерго. На Харківщині загинули начальник Харківського високовольтного РЕМ Андрій Власенков та майстер Куп'янського високовольтного РЕМ Олександр Стрілець. Семеро отримали поранення.

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова