Ховав від окупантів обладнання мобільного оператора: як житель Харківщини врятував зв'язок для односельців - Накипіло
Події

Ховав від окупантів обладнання мобільного оператора: як житель Харківщини врятував зв'язок для односельців

Житель Борівського району декілька місяців ховав від російських окупантів обладнання мобільного оператора. Про це розповів президент компанії «Київстар» Олександр Комаров. Він зазначив, що випадок, який здивував всіх співробітників «Київстару», стався в селі Піски-Радьківські.

Працівники мобільного оператора приїхали до населеного пункту після деокупації, аби з’ясувати, у якому стані перебуває вежа. На диво, серед тотальних пошкоджень вона вціліла. Проте з неї зникло дороге обладнання: кондиціонери, плати, акумулятори. Разом із тим, на фахівців чекав справжній сюрприз — на стіні залишився напис: «Шановні колеги з Київстар! З питань врятованих модулів живлення звертатися за адресою ххх, 13. Костя К…...».

«Як з’ясувалося, чоловік, що мешкає неподалік, дивом врятував частину нашого обладнання! Ризикуючи власним життям, він забрав його і зберігав у безпечному місці довгий період часу. Наші співробітники на днях доїхали до Кості К., познайомилися та були приємно здивовані, що йому вдалося забрати всі елементи, окрім акумуляторних батарей, які окупанти все ж таки встигли вкрасти», — повідомив Комаров.

За словами директора компанії, зараз у Пісках-Радьківських повністю відсутнє електропостачання, тому поки неможливо відновити роботу базової станції, яка знаходиться там. Але зв’язок відновлять за першої можливості.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова