Харківський волонтер проїде 1 300 км на велосипеді, аби зібрати гроші на спецмашину для військових - Накипіло
Події

Харківський волонтер проїде 1 300 км на велосипеді, аби зібрати гроші на спецмашину для військових

Вадим Монастирський у довоєнні часи був фотографом, а зараз він — волонтер харківської ініціативи CodeIT4Life. Вранці 25 серпня, одразу після закінчення подовженої комендантської години, він вирушив до Києва на велосипеді. Але не просто покататись, а привернути таким чином увагу до збору коштів на броньовану швидку для бійців, які воюють на Харківському напрямку.


photo 2022 08 25 10 03 07

Учасники благодійного фонду зазначають, що зараз поранених транспортують на «буханках», газелях, універсалах зі знятими сидіннями, або в інкасаторських машинах, які жодним чином не пристосовані для таких перевезень.

Тож Вадим їхатиме вісім днів за маршрутом Харків — Київ — Харків. Він проїжджатиме Кременчук, Бучу, Ірпінь та ще з десяток населених пунктів, в яких закликає волонтерів зустрічатися та надавати акції інформаційну підтримку.

photo 2022 08 25 10 03 08 2

Автівку з невеликим пробігом знайшли в Англії. Автомобіль обладнаний під вивезення поранених, він також допоможе захистити бойових медиків. Його можна використовувати для евакуації в екстрених ситуаціях, оскільки він має підвищену прохідність. Вартість — понад $72 000. Волонтери готові виділити $15 000, решту планується зібрати за допомогою небайдужих.

d dd

CodeIT4Life — благодійна ініціатива CodeIT, глобальної ІТ-компанії, заснованої в Харкові, яка спрямована на допомогу жителям Харківщини. Поле діяльності велике: волонтери допомагають з евакуацією, продовольством, їжею, спорядженням, медикаментами, технічними засобами та автомобілями тощо.

Велопробіг транслюватиметься в офіційних каналах фонду: Instagram та Facebook.

Доєднатися до збору можна за посиланням.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова