Харківській гурт випустив кліп про мінну безпеку (відео) - Накипіло
Події

Харківській гурт випустив кліп про мінну безпеку (відео)

Український хіп-хоп гурт ТНМК презентував пісню «Дивись, куди ідеш», яку супроводжує анімація ілюстратора та коміксиста Олександра Корешкова. Мета ініціаторів проєкту – через знання про правильне поводження із вибухонебезпечними предметами зменшити кількість нещасних випадків серед дорослих та дітей.

«Після росіян лишається багато небезпечних речей і всі ми маємо знати про це. Світ — прекрасний та відкритий, але слід завжди пам’ятати про ризики зіткнутися з наслідками війни. Не можна чіпати жодних предметів у незнайомих місцях, слід телефонувати на гарячу лінію 101, побачивши потенційно небезпечні предмети», — зауважили автори синглу на сторінці гурту ТНМК у Facebook.

В кліпі йдеться про те, що міни, розтяжки, гранати, нерозірвані снаряди й інші вибухові пристрої несуть смертельну загрозу.

«Саме Україна сьогодні є найбільшим мінним полем планети. 174 тисячі квадратних кілометрів, а це 30 % від загальної площі держави потенційно забруднена та потребує проведення розмінування», — зазначили автори пісні.

Відомо, що проєкт був створений за підтримки Фонду «Східна Європа» у співпраці з ДСНС України.


Нобелівська премія миру та харківські правозахисники

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова