Харківщина отримала нову партію вакцин Pfizer від коронавірусу - Накипіло
Події

Харківщина отримала нову партію вакцин Pfizer від коронавірусу

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 5 Серпня 2022

В область надійшло 14 тисяч доз вакцини Comirnaty Tris від Pfizer. Ще очікують понад шість тисяч доз вакцини Janssen. Також на сьогодні регіон забезпечений вакциною CoronaVac.

З початку повномасштабної війни в Харківській області зроблено 50 тисяч щеплень від COVID-19, з них приблизно 40 тисяч – бустерними дозами. Загалом з початку вакцинальної кампанії в регіоні зроблено приблизно 2 млн 850 тисяч щеплень.

В Україні зараз переважають різновиди штаму «Омікрон». В Європі вже починається хвиля захворювання, тож кількість пацієнтів із коронавірусом може зрости і в нашому регіоні, зазначив директор департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов. В Харкові та області можна зробити як першу, другу, так і бустерну або додаткову дозу щеплення.

«Залежно від того, яка вакцина була зроблена першою, можна робити бустерну дозу як Janssen – це векторна вакцина, так і Comirnaty Tris – це мРНК вакцина», — пояснює Хаустов.

Щепитися Comirnaty Tris можна вже зараз, однак вносити в Електронну систему охорони здоров‘я інформацію про щеплення цим препаратом медики зможуть з наступного тижня.

За даними обладміністрації, з 24 лютого 20 людей померли в області від ускладнень захворювання на COVID-19.

В області наразі працюють 18 центрів вакцинації від COVID-19.

Как записаться на вакцинацию онлайн

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова