Картини харківських художників побачать на виставці у Нью-Йорку - Накипіло
Події

Картини харківських художників побачать на виставці у Нью-Йорку

  • Анна М‘ясникова, Роман Коробенко
  • Rukh Art Hub
  • 28 Лютого

У нью-йоркській галереї Mriya відкрилася виставка сучасного українського мистецтва «Капсула часу — Золотий диск».

Її організував Rukh Art Hub. Експозиція на 85% складається з робіт харківських митців і мисткинь.

Зокрема, відвідувачі галереї можуть побачити твори Костянтина Зоркіна, Олега Калашніка, художньої студії для дітей Aza Nizi Maza, Олександра Ляпіна, Інни Педан, Дениса Саражина, Ave Libertatemaveamore, Костянтина Лизогуба, Михайла Алексєєнка та інших.

Художниці та ініціаторка виставки Поліна Кузнєцової, розповіла Радіо »Накипіло», чому захотіла показати мешканцям Сполучених штатів роботи харківців та дитячі малюнки студії Aza Nizi Maza.

453

«Я подумала: а що ми можемо їм таке показати, щоби познайомитися з людської сторони? Не тільки з боку того, які ми воїни, або нашого минулого», — зазначила мисткиня.

За словами співорганізаторки виставки Марії Мануйленко, на відкритті був аншлаг. Особливо американців цікавили роботи художника Дениса Саражина.

458

Виставка триватиме до 3 березня. Майже всі роботи можна придбати. Гроші спрямують на потреби України через українсько-американський фонд Razom.

Артшоу «Капсула часу — Золота платівка» запрошує глядачів вирушити у глибоку філософську подорож про світло і темряву, життя і смерть, добро і зло. Концепт апелює до історії супутника «Вояджер», запущеного НАСА у вересні 1977 року, в апараті якого помістили капсулу із золотим диском. На ньому людство репрезентувало себе в разі ймовірної зустрічі «Вояджера» з іншопланетними цивілізаціями. Тоді на диску записали вітання багатьма мовами світу, музику Баха, шум вітру тощо.

Водночас, зазначають організатори, виставка репрезентує світу сучасне мистецтво України, демонструє рівень розвитку українського артринку, а також звертає увагу на російсько-українську війну й на нашу країну загалом.

Як у Харкові погасили поштовий блок, випущений до десятиліття війни. Фото

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова