Як «Накипіло» вакцинувалося від коронавірусу - Накипіло
Події

Як «Накипіло» вакцинувалося від коронавірусу

В Україні триває кампанія вакцинації від COVID-19. Сьогодні першу дозу вакцини Covishield отримали троє журналістів «Накипіло».

Як ми потрапили на вакцинацію?

15 березня ми заповнили реєстраційну форму для вакцинації громадських діячів, публічних осіб та журналістів. 22 березня ми отримали запрошення на щеплення до Харківської обласної дитячої інфекційної кліничної лікарні.

Вакцинацію роблять лише журналістам і громадським діячам?

Існує окремий список тих, хто записався на вакцинацію через форму для громадських діячів. Але сьогодні вакцинували всіх охочих, хто приїхав у лікарню. Багато людей не заповняли реєстраційних форм і попередньо не записувалися. 

Що потрібно взяти з собою?

  • Паспорт.
  • Ідентифікаційний код.
  • Декларацію з сімейним лікарем.

Такий перелік вказали в листі-запрошенні. У лікарні лише запитали, чи є укладена декларація з лікарем і перевірили паспорт.

Де це знаходиться? 

Харківська дитяча обласна інфекційна клінична лікарня знаходиться на проспекті Героїв Сталінграду, 160. Щоби потрапити в корпус, в якому роблять щеплення, одразу після головних воріт треба повернути ліворуч та йти до самого кінця дороги.

Скільки це займе часу?

Перед тим як вводити вакцину, вам заміряють тиск та температуру, а також проведуть невелике анкетування. Після щеплення попросять 30 хвилин посидіти під наглядом лікарів. З урахуванням черги вакцинація в нас зайняла десь півтори години.

Коли лікарня працює?

Пункт вакцинації в Харківській обласній дитячій інфекційній кліничній лікарні працює з 9:00 до 14:00 кожного дня, крім вихідних.

Контактний телефон: (057) 297 31 36.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова