Ізюмчани можуть поставити питання місцевій владі за допомогою чатботу - Накипіло
Події

Ізюмчани можуть поставити питання місцевій владі за допомогою чатботу

Ізюм окупований з 2 квітня. Перше, що роблять загарбники на захоплених територіях, — переривають усі канали комунікації місцевих з українською стороною. Відтак майже чотири місяці люди можуть лише здогадуватися про успіхи наших військових на передовій та принципову позицію держави щодо повернення всіх окупованих росіянами територій.

Аби налагодити комунікацію громадян з органами місцевого самоврядування, міська влада Ізюма розробила механізм подачі звернень до міської ради за допомогою чатботу в Telegram.

Там можна поставити будь-які питання, проте оформлювати їх необхідно відповідно до запропонованої форми. Вказується наступна інформація про заявника: ПІБ, дата народження, місце реєстрації, місце тимчасового перебування, контактний телефон, адреса електронної пошти, детальний опис звернення. Перед тим як запустити роботу бота, користувач дає згоду на обробку персональних даних.

Зазначається, що звернення із застосуванням нецензурної лексики (навіть якщо ці слова вжиті щодо росіян), або такі, що не стосуються питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування Ізюмської громади, розглядатися не будуть.

Найбільш постраждале від російських ракет місто Ізюм: вирішується питання евакуації на підконтрольні Україні території

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова