Ідентифіковано трьох окупантів, які знущались з дівчини на Харківщині - Накипіло
Події

Ідентифіковано трьох окупантів, які знущались з дівчини на Харківщині

Під час окупації одного з населених пунктів Харківщини навесні минулого року російські військові зґвалтували молоду дівчину. 

За даними слідства, окупанти прийшли до будинку, де з родиною проживала дівчина. Спочатку вони погрожували людям зброєю, а потім почали стрілянину з автоматів в бік господарських приміщень. Після цього вони наказали віддати їм всі засоби зв’язку для перевірки. Переконавшись, що це цивільне населення, російські військові залишили домоволодіння.

Однак вже ввечері цього ж дня вони повернулися, наказали родичам дівчини залишатися вдома, а потерпілу силоміць посадили до БТР та повезли її до одного з будинків, де їх очікував командир. 

Вони закрили дівчині очі капюшоном, щоб вона не розуміла куди її везуть та не запам‘ятала маршрут. По дорозі російські військові оголювали дівчину. 

Коли вони прибули до будинку, де знаходився 43-річний командир, окупанти по черзі ґвалтували дівчину. При цьому російський командир сказав своїм підлеглим, що він буде робити це першим. 

Після деокупації дівчина звернулась до правоохоронних органів з метою притягнення до відповідальності ґвалтівників.

Правоохоронці ідентифікували трьох воєнних злочинців. Це 43-річний полковник, командир 99-ого самохідного артилерійського полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії Західного військового округу ЗС РФ та двоє його підлеглих: 20-річний рядовий, який був водієм, та 24-річний молодший сержант, командир відділення командно-бойової машини.

Харківською обласною прокуратурою заочно повідомлено про підозру трьом російським військовослужбовцям за фактом порушення законів та звичаїв війни. СБУ встановлює місцеперебування гвалтівників, щоб притягнути їх до відповідальності. Якщо вони ще не загинули під час бойових дій. 

Як з'ясував ХАЦ, один з трьох окупантів, яким заочно повідомили про підозру за зґвалтування,  Костянтин Шляпніков, до наших днів не дожив. Його фото по середині. 

В російських ЗМІ, в листопаді минулого року повідомили, що у селі Карманове Янаульського району відбулася жалобна церемонія прощання із Шляпніковим. Вказано, що він загинув 24 жовтня 2022 року у місті Сватове Луганської області під час проведення бойових дій. Поховали Шляпнікова в пермському краї.

 

Shliapnykov
Фото з жалобної церемонії із Шляпніковим – “Янаульские зори”

Інша встановлені учасники групового зґвалтування 44-річний полковник Еміль Камільович Ахмеров (прізвисько “Вовк”) та 25-річний молодший сержант Маммі Абдулгамидович Маммієв. Обидва, скоріш за все ще живі. Першій в різні часи проходив службу в хабаровську та республіці дагестан, а також у Чечні, Таджикистані, Вірменії та Дагестані.

Маммі Маммієв в 2015 році значився як студент першого курсу самарського державного економічного університету за спеціальністю “Банківська справа”. А вже в 2018 році Маммієв був студентом на спеціальності “Юриспруденція”.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова