Як волонтерам отримати юридичну допомогу - Накипіло
Події

Як волонтерам отримати юридичну допомогу

Українська Волонтерська Служба разом з ЮрШтабом запускає юридичну підтримку волонтерів у рамках проєкту «Близькі». Його метою є підтримка волонтерів на тимчасово окупованих та прифронтових територіях України.

Долучитися можуть волонтери, які активно допомагають під час повномасштабної війни як на тимчасово окупованих територіях України, так і на підконтрольній території чи закордоном. Консультації можуть бути на такі теми:

  • волонтерська діяльність;
  • особисті питання безпеки волонтерів.

Щоб отримати консультацію, потрібно: 

  • перейти за посиланням у чат-бот та обрати розділ «Юридична підтримка для волонтерів».
  • при реєстрації вказати необхідну інформацію (ваші дані, регіон, у якому допомагаєте, яку організацію чи ініціативу представляєте тощо) та обрати формат консультації. Експерти надають можливість отримати консультацію через чат-бот або телефонний дзвінок, якщо ви знаходитеся в тимчасово окупованих містах.
  • ваш запит опрацюють та нададуть необхідну консультацію.  

Якщо ви знаєте людину, якій необхідна юридична допомога або самі потребуєте її? Звертайтеся до організаторів та залишайте свій запит.

Варто додати, що українська Волонтерська Служба — це громадська організація, заснована 2017 року, метою якої є розвиток культури волонтерства в Україні.

За матеріалами прес-релізу від ЮрШтабу.


Як отримати допомогу тим, хто постраждав від вибухонебезпечних предметів у Харкові

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова