Як не втратити відчуття новорічного дива? Поради психотерапевтки - Накипіло
Події

Як не втратити відчуття новорічного дива? Поради психотерапевтки

  • Анна М’ясникова
  • Віта Пліс
  • 16 грудня 2022

Наближаються новорічні свята. Для українців ці дні завжди були гарним приводом для зібрання в родинному колі. Цьогоріч свята з сім'єю та близькими — швидше, привілей. Як не втратити відчуття новорічного дива, якщо ті, кого любиш, не поряд?

01


Якщо ваша родина розділена кордонами та великою відстанню — не ігноруйте засоби, які надає нам сучасний зв'язок. Можливість чути, бачити близьку людину, говорити з нею та прожити важливі миті спільно — нехай і віддалено — вартує багато. Тож, якщо є можливість зкомунікуватися, проведіть святкові дні у взаємодії. Особливо теплою та приємною може бути підготовка до свята. Домовтеся разом робити вечерю з однаковими стравами, спілкуючись за допомогою відеозв'язку. Покажіть, як ви прикрасили дім та подивіться, як виглядає святковий побут коханої людини.

02


Обов'язково обмінюйтеся подарунками та живими листівками. Пам'ятаєте, колись у минулому ми купували листівки, підписували їх власноруч та відправляли у подорож світом до родичів і друзів. Зараз саме час для таких листів та побажань. Якщо є змога, відправляйте і подарунки. Ну і отримуйте, звісно. А потім — разом — відкривайте та роздивляйтеся... Нехай ви далеко, але що таке відстань для справжнього дива?

03


Буває так, що просто побачити обличчя коханої людини на екрані телефону — вже свято. Той, хто боронить нашу землю, рятує та лікує, не має розкладу святкувань і навряд чи може приготувати святковий салат по відео. Але тому, хто творить дива щодня, вони інколи також дуже потрібні. Напишіть листа, зніміть відеопривітання, аудіоповідомлення.

Якщо маєте можливість, передайте або надішліть подарунок. Най маленький і практичний, та головне — огорнений любов'ю та піклуванням. Коли вдасться побачитися, станьте чарівниками одне для одного. Дати й цифри не важливі: зустріньте свій персональний новий рік у день, коли матимете можливість. Хіба був би у вас шанс за інших обставин підкорити календар і переписати його на власний розсуд?

04


Що робити, якщо ви залишилися без звичної компанії на свята? Згадати фільм «Один вдома» та його головного героя, який завжди знаходив теплих і цікавих людей у найнезвичніших обставинах. Завжди поряд є хтось, кому ви потрібні так само, як і вам інший. Може далека людина зможе стати близькою? Хто знає... озирніться навколо.

05


А може, ви створите магію для себе! Про які події та подарунки ви давно мріяли? Що хотіли зробити для себе, для своєї внутрішньої дитини? Це справжня пригода — створити свято, опираючись виключно на власні бажання. Раптом ви просто захочете подивитися улюблене кіно та лягти спати? І ви це можете.


Цей рік був надскладним. Він перевернув наші життя, зруйнував його звичний ритм та стиль. Він лякав і травмував, забирав: щось важливе, а іноді й когось найважливішого. 

Але 2022-й був нашим учителем: навчив бачити світло, цінувати тепло, боротися за справжнє, пишатися собою, своїми людьми та країною, та вірити у дива. Він відкрив нові двері, допоміг повірити у себе, дав сили на відчайдушні рішення. Комусь він подарував нових друзів, а комусь — навіть кохання… 

Складний та важливий. Подякуйте року, що минає, та відкрийте серце для прийдешнього. І нехай наше одне на всіх бажання обов'язково справдиться у 2023 році.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова