Як коректно спілкуватися в нових реаліях: у Мінцифри презентували «Довідник безбар’єрності»  - Накипіло
Події

Як коректно спілкуватися в нових реаліях: у Мінцифри презентували «Довідник безбар’єрності» 

Сайт — справжній гід із коректної комунікації з різними людьми. У посібнику є словник термінів, правила мови, поради та інструкції. 


Останні дев'ять місяців стали для українців суцільною ментальною травмою. Через повномасштабну війну, яку розпочала росія проти нашої країни, старі звички та мовні форми більше не працюють. Часто люди просто не знають, як правильно підтримати військового чи цивільну людину, яка втратила близьких або житло, чи була вимушена залишити рідне місто. Є потреба наново навчитися підтримувати одне одного, знаходити необхідні слова й коректно спілкуватися.

З цією метою створено «Довідник безбар’єрності». Посібник розробили за ініціативою першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Наприклад: як підтримати дитину в укритті, як допомогти собі впоратися зі стресом, як поводитися з незрячими людьми чи з людьми з порушенням слуху та багато іншого. У пошукачі достатньо ввести ключове слово, щодо якого вам потрібна інформація: скажімо, «інклюзія».   

Довідник доступний у двох версіях. Друкований — зі шрифтом Брайля, конгревним тисненням та QR-кодами на переклад українською жестовою мовою.

Нагадаємо інструкцію, що потрібно знати дорослим, щоб забезпечити малюкові інклюзивну освіту з індивідуальним підходом до його потреб.

Торгівля людьми в умовах війни: як діяти?

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Стрім-трансляції, відео, відеопрезентація, репортаж, фотозйомка, статті

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова

X