Гліб Тимошенко про війну, хороше кіно, страх смерті та тупі питання військовим - Накипіло
Події

Гліб Тимошенко про війну, хороше кіно, страх смерті та тупі питання військовим

Гліб Тимошенко, відомий харківський ведучий, випускник «ХАІ» та співзасновник «Накипіло», від перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну в лавах ЗСУ. Ми поговорили з Глібом про війну, страх і дурні питання, які задають військовим.

Нижче — вибрані цитати з інтерв'ю. Повну версію дивіться на нашому каналі на Youtube.

Про підготовку до 24 лютого

«До останнього моменту я сподівався, що цього не буде, що вони не наважаться. І взагалі, це безглуздя: у XXI сторіччі починати війну прямо в лоба. Це просто бред. 

Але моя дружина — із тимчасово окупованих територій, тому вона готувалася. І саме завдяки тому, що в неї було все підготовлено і продумано, ми змогли евакуюватися з району, який був уражений у першу ж годину повномасштабного вторгнення».

Найдостовірніший фільм про війну


«Єдиний фільм, який передає війну, — “Врятувати рядового Раяна”. Перші 15 хвилин, коли вони висаджувалися, — от саме так сприймає все людина на війні. Прям так, як воно насправді. Кудись прилітає, ти нічого не розумієш, хаос і страх».

Як підготуватися до війни 

«Ти точно повинен знати, що це не комп'ютерна гра, і ти не матимеш можливості перезаписати свій шлях. Є таке правило: “проїбав — убило”. Не можна пройобувати. Краще перебдіть, перезабезпечити себе, ніж недозабезпечити».

Про політичні скандали

«Люди на війні не мають часу занурюватися у проблеми політичні, економічні, бо потрібно зберегти життя і виконати завдання. Ми сподіваємося, що ті, хто тут знаходяться, “тримають економічний фронт” і вирішать усі питання. Як ви сподіваєтеся, щоб на фронті вас захистили, ми сподіваємося, щоб ви вирішили всі питання без нас».

Про те, чи злять військових «розслаблені» цивільні

«Не повинні страждати люди в тилових містах, вони повинні нас надихати. Ми повинні знати: тут є життя тому, що ми за це б'ємося на фронті, щоб мирне життя було по всій країні. Я не вкладаюсь у стереотип зла на тих, хто не воює».

Як воюють росіяни 


«Ті, що з ними стикався особисто, воюють добре. І “чмобіків”, кривих-косих, я не зустрічав. Проти тебе воює розумний ворог, який хоче тебе вбити».

Про воєнних експертів

«Хуйовий оглядач ніколи не враховує внутрішній стан тих, хто буде ці прогнози виконувати. Нормальний оглядач враховує безліч факторів. І головне: коли він дає прогноз, намагається прогнозувати ситуацію — він каже, що це один із варіантів. Є один з варіантів — це правильно, тому що варіантів може бути безліч».

Підрозділ Гліба зараз збирає кошти на дрони та розхідні матеріали до них і антидронові гармати.
Підтримати можна за цими реквізитами:
🔗Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/2rcet4oTF4
💳Номер картки Банки
5375 4112 0034 1522
Приват банк:
4149499375017082
PayPal для валютних внесків:
[email protected]

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова