Харківський зоопарк витратить півтора мільйона на свіжоморожену рибу - Накипіло
Події

Харківський зоопарк витратить півтора мільйона на свіжоморожену рибу

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 27 Лютого 2020

У договорі значно завищені ціни на продукти.

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала договір з ФОП Томенко Ларисою Ігорівною на покупку риби на 1 мільйон 568 тисяч гривень. Про це повідомляють активісти «Харківського антикорупційного центру».

Так, свіжоморожену скумбрію зоопарк купує по 140 гривень за кілограм, оселедець — по 60 гривень, а тушку хека — по 91,2 гривні. Для порівняння, «Укрзалізниця» уклала договір на покупку хека та скумбрії по 62 гривні за кілограм, а оселедець — за 44 гривні. Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» платить за оселедець 45 гривень, а за скумбрію — 80 гривень.

За свіжоморожену тушку морського окуня зоопарк заплатить 215 гривень за кіло, за мойву — 84,2 гривні, за кільку — 45 гривень, за тушку минтая — 82,2 гривні, за товстолобика — 45 гривень.

У січні 2019 року «Харківський зоологічний парк» вже купував за завищеними цінами фрукти. За договором кілограм яблук коштував 35 гривень, бананів та апельсинів — 95 гривень, а винограду — 270 гривень. У лютому прокуратура зацікавилася закупівлею. У результаті зоопарк оформив нову закупівлю за адекватними цінами, зазначають активісти.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова