Харківська область підключена до опалення більш як на 90%, — ХОДА - Накипіло
Події

Харківська область підключена до опалення більш як на 90%, — ХОДА

  • Анна М'ясникова
  • tva.ua
  • 3 Листопада 2020

З 795 котелень в Харківській області працюють 743. Такі цифри наводить директор департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу обладміністрації Дмитро Мирний.

За його словами, котельні підключені на 93,5%, лікарні — на 96,7%.

У Первомайському зараз не опалюються школи та дитсадки. Тепло є тільки в лікарні, оскільки там працює приватне підприємство. Проблема з підключенням опалення в місті виникла через борг місцевого КП «Тепломережі» перед «Харківгазом».

«За допомогою ХОДА відпрацьовані питання складання графіка погашення заборгованості. Ми очікуємо, що сьогодні в другій половині дня «Харківгаз» почне пуск котелень», — зазначив Мирний.

В Первомайском из-за долгов не начался отопительный сезон

У Чкаловській ОТГ з теплом п'ять з шести дитячих садків та п'ять з шести шкіл. Немає опалення тільки в селищі Іванівка, де котельня відключена через зламані засоби передачі даних. Полагодити несправність планують до 5—6 листопада.

У Куп'янську зараз не працюють шість котелень. Це пов'язано з відмовою укладення договорів на постачання природного газу між «Нафтогазом» та комунальними підприємствами «Обласний інформаційно-технічний центр» та «Куп'янськтеплоенерго».

«Для включення опалення житлового фонду подано в Антимонопольний комітет заяву для розв'язання питання укладення договорів з «Нафтогазом»», — сказав глава департаменту.

В обладміністрації очікують, що опалення в області на 100% увімкнуть до кінця цього тижня.

ХОГА: в области запустили почти 90% котельных

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо