Харків'яни будуть сплачувати за газ за двома платіжками - Накипіло
Події

Харків'яни будуть сплачувати за газ за двома платіжками

Одна квитанція буде приходити від постачальника блакитного палива, а друга — від АТ «Харківміськгаз» за його розподіл та доставку.

З 2020 році з рахунків видалена плата за розподіл природного газу. Тепер вартість послуг з доставки палива виставлена в окремій квитанції. Таке рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Раніше вартість доставки вказувалася окремим рядком у загальному рахунку, а тепер споживачі зможуть побачити, кому та за які послуги вони платять.

Вартість доставки палива розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від використаного їм обсягу газу в минулому газовому році (з 1 жовтня до 30 вересня). Щомісячний платіж розраховується таким чином: обсяг використаного газу ділиться на 12 частин та множиться на діючий тариф на доставку газу (з 1 січня — 0,36 грн (з ПДВ)). Плата для споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі без лічильника, складе 1,18 гривень на одну людину в місяць.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова