Гроші за вакцинацію — на комуналку: «єПідтримка» знову зазнала змін - Накипіло
Події

Гроші за вакцинацію — на комуналку: «єПідтримка» знову зазнала змін

  • Аліка Піхтерева
  • Ігор Лептуга
  • 9 Лютого 2022

Раніше вакциновані українці, які скористалися програмою «єПідтримка» та отримали 1 000 гривень від держави, мали витратити їх впродовж чотирьох місяців зі дня нарахування коштів. Тепер цей термін подовжили до дев’яти місяців.

Про це стало відомо 9 лютого під час засідання уряду.

За бустерне щеплення гарантовані держвиплати у розмірі 500 гривень. Їх на власних рахунках українці бачитимуть уже з 14 березня. Також уряд дозволив літнім людям від 60 років та людям з інвалідністю І та II групи за допомогою виплат за вакцинацію оплатити комунальні послуги. 

Нагадаємо, гроші від державної програми «єПідтримка» можна витратити лише на визначені категорії послуг і товарів: на книжки, спортзали, квитки в кіно, театр, музеї, на концерти чи поїздки Україною ㅡ і в такий спосіб підтримати бізнес, який найбільше страждає через карантин. Людям старшим за 60 років дозволяється купити на ці гроші ліки. 

Уже декілька днів вакциновані підлітки також можуть отримати «ковідну» тисячу гривень. Окрім вищезазначеного переліку, їм дозволяється витрачати гроші ще на освітні курси та канцтовари.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова