Фейк: ввіз генераторів в Україні обклали податком в 30% - Накипіло
Події

Фейк: ввіз генераторів в Україні обклали податком в 30%

Видання РФ «Московский комсомолец» повідомляє про те, що в Україні за розтаможування генераторів доведеться заплатити податки в розмірі 30% від вартості.

«От налогообложения освобождаются только агрегаты дешевле 500 евро и легче 50 кг. Если они пересылаются почтой, объем сборов не должен превышать 150 евро.

За более дорогие устройства придется заплатить 10% таможенного сбора и 20% НДС. Генераторы стоимостью более 700 евро на границе обойдутся в 10% таможенного сбора от 200 евро, и 20% НДС от 220 евро. Оплачивать сборы придется исключительно в национальной валюте».

Насправді ж в Україні з 2012 року оподатковуються всі ввезені товари, дорожчі за 500 євро. До того ж 8 листопада Кабмін звільнив від оподаткування імпорт генераторів, трансформаторів і аккумуляторів.

 

 

Ініціативу реалізовано медіагрупою «Накипіло» у межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швеції. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова