Фейк: армія України здійснює провокації на території Молдови - Накипіло
Події

Фейк: армія України здійснює провокації на території Молдови

Російська пропаганда після того, як масштабно обстріляла нашу державу 31 жовтня, поширює інформацію про те, що Збройні сили України здійснюють провокації на території Молдови.

Пропагандисти зазначають, що ракета, яка потрапила у повітряний простір Молдови, запущена Україною начебто для того, аби зірвати атаку російських безпілотників на Дністровську ГЕС, яка розташована за 25 км від кордону з Молдовою. Але, це, як завжди, брехня.

Znimok ekrana 2022 11 03 o 18.49.31

Фактчекери StopFake з посиланням на слова Міністра внутрішніх справ Молдови повідомляють, що на півночі країни впала саме російська ракета, а не безпілотник або якийсь український снаряд.

За даними МВС Молдови, російські окупанти атакували Дністровську ГЕС на території України, що знаходиться всього за 10 кілометрів від Молдовської Наславчанської ГЕС. Завдяки професійним діям українських військових атаку вдалося відбити, а російську ракету — збити, але її уламки зачепили кілька будинків у молдовському Неславчі.

Як зауважили фактчекери StopFake, рф вперше з початку широкомасштабного вторгнення в Україну своєю агресією завдала фізичної шкоди третій державі.

Варто зазначити, що це вже не перший випадок, коли проліт російської ракети фіксували у повітряному просторі Молдови. До прикладу, 10 жовтня під час масованої повітряної атаки на українські міста три російські ракети також порушили повітряний простір Молдови.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова